Glasservis
2020-01-12
719302
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GLASSERVIS slipad dekor, totalt 84 dlr, kvadratisk fot, 1900-tal, bestående av, 21 selterglas, 21 cupglas, 17 vinglas, 19 starkvinsglas, medföljer 6 vinglas med snarlik dekor
nagg förekommer