Glasservis

Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GLASSERVIS slipad dekor, totalt 84 dlr, kvadratisk fot, 1900-tal, bestående av, 21 selterglas, 21 cupglas, 17 vinglas, 19 starkvinsglas, medföljer 6 vinglas med snarlik dekor

nagg förekommer

719302

2020-01-12