Sekretär i gustaviansk stil

Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR i gustaviansk stil, mahognyfanér, detaljer i mässing, 1800-tal, höjd ca 104 cm, bredd 112 cm, djup 50-83 cm

renoverad, kompletterade, lösa beslag, fanéravslag, repor

719303

2020-01-12