Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK, 17 dlr., silver, Mema, Linköping, Cohr med flera, 1900-talets andra hälft, modell "Gammal Dansk", längd ca 12-18 cm, vikt ca 432 g

Slitage, varierande tillverkare och storlek

719311

2020-01-07