Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
BESTICK, 17 dlr., silver, Mema, Linköping, Cohr med flera, 1900-talets andra hälft, modell "Gammal Dansk", längd ca 12-18 cm, vikt ca 432 g
Slitage, varierande tillverkare och storlek
719311
2020-01-07