Klubbat för:
2 000 SEK
4 000 SEK
SLAGBORD, furu, 1700-tal, barock, svarvade ben, brunbonat, enkla grindar, med iläggsskivor, höjd ca 75, 95x52, slagen 51,5, skivorna á 65 cm
Slitage, lackat, maskstunget, fläckar, märken
719314
2019-12-29