Slagbord furu barock 1700-tal

Slagbord furu barock 1700-tal
Slagbord furu barock 1700-tal
Slagbord furu barock 1700-tal
Slagbord furu barock 1700-tal
Slagbord furu barock 1700-tal
Slagbord furu barock 1700-tal
Slagbord furu barock 1700-tal
Slagbord furu barock 1700-tal
Slagbord furu barock 1700-tal
Slagbord furu barock 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

SLAGBORD, furu, 1700-tal, barock, svarvade ben, brunbonat, enkla grindar, med iläggsskivor, höjd ca 75, 95x52, slagen 51,5, skivorna á 65 cm

Slitage, lackat, maskstunget, fläckar, märken

719314

2019-12-29