Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER WIDMAN (samtida): Västkustmotiv, signerad och daterad Peter Widman 1972, olja på dukj, 41x43 cm
719319
2019-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här