Sven Olof Rosén oljemålning

Sven Olof Rosén oljemålning
Sven Olof Rosén oljemålning
Sven Olof Rosén oljemålning
Sven Olof Rosén oljemålning
Sven Olof Rosén oljemålning
Sven Olof Rosén oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

SVEN OLOF ROSÉN (1908-1982): "Gråväder", signerad och daterad Rosén -62, olja på duk, 45x61 cm

719321

2019-12-28