Toradar

Toradar
Toradar
Toradar
Toradar
Toradar
Toradar

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORADAR, 2 st. Indien, med luntlås, längd ca 154-166 cm

Slitage och skador, en kolv med större avslag, laddstake saknas

719327

2020-01-09