Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet" ur mappen bilder från Provence, signerad M Pyk, 3938/5000, färglitografi, bildmått ca 57x42 cm
Oramat blad
719330
2019-12-31