Madeleine Pyk

Madeleine Pyk
Madeleine Pyk

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet" ur mappen bilder från Provence, signerad M Pyk, 3938/5000, färglitografi, bildmått ca 57x42 cm

Oramat blad

719330

2019-12-31