Orientmatta silke

Orientmatta silke
Orientmatta silke
Orientmatta silke
Orientmatta silke

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTA, silkesmatta, kurdisk, semiantik, ca 250x140 cm

Blekt över hela, slitage, lagningar kan förekomma

719338

2019-12-29