Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets andra kvartal, glas med etsad dekor, 69 x 58,5 cm.
Ytslitage.
719339
2020-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här