Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets andra kvartal, glas med etsad dekor, 69 x 58,5 cm.

Ytslitage.

719339

2020-01-17