Albert Hoffsten, Kustlandskap

Albert Hoffsten, Kustlandskap
Albert Hoffsten, Kustlandskap
Albert Hoffsten, Kustlandskap
Albert Hoffsten, Kustlandskap
Albert Hoffsten, Kustlandskap
Albert Hoffsten, Kustlandskap
Albert Hoffsten, Kustlandskap
Albert Hoffsten, Kustlandskap

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT HOFFSTEN (1888-1927): Kustlandskap, signerad och daterad A Hoffsten -10, olja på pannå, 40,5 x 32,5 cm

ytsmuts

719347

2020-01-06