Olle Hjortzberg oljemålning

Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): "Bro i Umbrien", signerad Olle Hjortzberg, olja på duk, ca 62x50 cm

719352

2020-01-21