Felix oHatz oljemålning

Felix oHatz oljemålning
Felix oHatz oljemålning
Felix oHatz oljemålning
Felix oHatz oljemålning
Felix oHatz oljemålning
Felix oHatz oljemålning
Felix oHatz oljemålning
Felix oHatz oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

HATZ, FELIX (1904-2000): "September", signerad Hatz a tergo samt otydlig signatur på pannå, olja på pappannå, ca 46x61 cm

719353

2020-01-21