Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
HATZ, FELIX (1904-2000): "September", signerad Hatz a tergo samt otydlig signatur på pannå, olja på pappannå, ca 46x61 cm
719353
2020-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här