Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAGNUS STEPHENSEN, skrivbordsstol, Fritz Hansen, formgivet 1949, stomme i bok, brännmärkt, höj- och sänkbar
Slitage och repor
719354
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här