Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MAGNUS STEPHENSEN, skrivbordsstol, Fritz Hansen, formgivet 1949, stomme i bok, brännmärkt, höj- och sänkbar
Zustandsbeschreibung
Slitage och repor
719354
2019-12-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner