Skrivbordsstol Magnus Stephensen Fritz Hansen.

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MAGNUS STEPHENSEN, skrivbordsstol, Fritz Hansen, formgivet 1949, stomme i bok, brännmärkt, höj- och sänkbar

Zustandsbeschreibung

Slitage och repor

719354

2019-12-29