Claude Flavet oljemålning

Claude Flavet oljemålning
Claude Flavet oljemålning
Claude Flavet oljemålning
Claude Flavet oljemålning
Claude Flavet oljemålning
Claude Flavet oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLAUDE FLAVET (samtida): Komposition, signerad och daterad Flavet 1982, olja på duk, ca 120x180 cm

Märken

719360

2019-12-29