Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
FISKBESTICK, (12 dlr) 1900-talets första hälft, silverpläterade, skaft av ben, 6 st gafflar, 6 st knivar, längd 19 resp.18 cm
Åldersrelaterad slitage, några skaft med sprickor
719361
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här