Fiskbestick

Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FISKBESTICK, (12 dlr) 1900-talets första hälft, silverpläterade, skaft av ben, 6 st gafflar, 6 st knivar, längd 19 resp.18 cm

Åldersrelaterad slitage, några skaft med sprickor

719361

2019-12-29