John Walker

John Walker
John Walker

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN WALKER (född 1939): Komposition, färglitografi, signerad och otydligt numrerad, bladstorlek 102,5 x 70 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

719367

2020-01-17