Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
DAG FINN KNUDSEN, torrnål, porträtt, signerad, daterad 1979, numrerad "no. 12", plåtstorlek 25,5 x 17 cm.
Liten fläck, ramen saknar glas.
719369
2020-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här