Daf Finn Knudsen

Daf Finn Knudsen
Daf Finn Knudsen
Daf Finn Knudsen
Daf Finn Knudsen

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

DAG FINN KNUDSEN, torrnål, porträtt, signerad, daterad 1979, numrerad "no. 12", plåtstorlek 25,5 x 17 cm.

Liten fläck, ramen saknar glas.

719369

2020-01-17