André Villers
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ANDRÉ VILLERS (1930-2016): Pablo Picasso vid staffli, fotografi, silvergelatin, signerad, á tergo med fotografens stämpel samt daterad "Nia (?) 1955", 30 x 40 cm.
Mindre veck, något vågigt papper.
719370
2020-01-17