André Villers

André Villers
André Villers
André Villers
André Villers

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDRÉ VILLERS (1930-2016): Pablo Picasso vid staffli, fotografi, silvergelatin, signerad, á tergo med fotografens stämpel samt daterad "Nia (?) 1955", 30 x 40 cm.

Mindre veck, något vågigt papper.

719370

2020-01-17