Arthur Lewin Funcke byst

Arthur Lewin Funcke byst
Arthur Lewin Funcke byst
Arthur Lewin Funcke byst
Arthur Lewin Funcke byst
Arthur Lewin Funcke byst
Arthur Lewin Funcke byst
Arthur Lewin Funcke byst
Arthur Lewin Funcke byst

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARTHU LEWIN FUNCKE (1866-1937): Byst av en kvinna, gips, signerad Lewin Funcke, höjd ca 44 cm

Proveniens: Ånäs Gård

Spricka

719378

2019-12-28