Toradar

Toradar
Toradar
Toradar
Toradar
Toradar
Toradar

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORADAR, 2 st. Indien, med luntlås, längd ca 89-174 cm

Slitage och skador, den ena sannolikt kortad, laddstakar saknas

719380

2020-01-09