Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
RÖRSTRAND, bordslampa, omkring 1900, majolika, i form av uggla, stämplad AB Rörstrand SB CS, höjd inkl. lampsockel 22 cm
Ursprungligen fotogenlampa, fotringen med nagg
719385
2020-01-12