Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BESTICK, 21 dlr., silver, av varierande tillverkare, 1900-tal, bestående av: 6 smörgåsknivar, 2 smörgåsgafflar, 6+3+2 moccaskedar, längd ca 9-18 cm, vikt exkl. knivar ca 146 g

Slitage

719394

2020-01-07