Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BESTICK, 21 dlr., silver, av varierande tillverkare, 1900-tal, bestående av: 6 smörgåsknivar, 2 smörgåsgafflar, 6+3+2 moccaskedar, längd ca 9-18 cm, vikt exkl. knivar ca 146 g
Slitage
719394
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här