Osmo Isaksson oljemålning

Osmo Isaksson oljemålning
Osmo Isaksson oljemålning
Osmo Isaksson oljemålning
Osmo Isaksson oljemålning
Osmo Isaksson oljemålning
Osmo Isaksson oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

OSMO ISAKSSON (1918-1997): Komposition med båtar, olja på pannå, signerad och daterad Osmo Isaksson -62, 38,5x58 cm

719396

2020-01-12