Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
OSMO ISAKSSON (1918-1997): Komposition med båtar, olja på pannå, signerad och daterad Osmo Isaksson -62, 38,5x58 cm
719396
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här