Gunnar Ekblom oljemålning
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR EKBLOM (1885-1976): Porträtt föreställande Christina Charlotta Mannercrona von Steijern, copia efter J H Scheffell, atergo signerad cop G Ekblom olja på duk, 79x64 cm
Proveniens: Ånäs Gård
719397
2019-12-30