Takampel empire

Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TAKAMPEL, 1800-tal, empire, patinerad plåt och förgylld brons, höjd ca 58 cm, diam ca 40 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad

719400

2020-01-04