Postament 1 par

Postament 1 par
Postament 1 par
Postament 1 par
Postament 1 par
Postament 1 par
Postament 1 par
Postament 1 par
Postament 1 par
Postament 1 par
Postament 1 par

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POSTAMENT / SOCKLAR, 1 par, 1900-tal, sammansatta stenplattor, höjd 14, diameter 19 cm

Slitage, märken, beläggning

719404

2020-01-12