Sängbord björk stenskiva

Sängbord björk stenskiva
Sängbord björk stenskiva
Sängbord björk stenskiva
Sängbord björk stenskiva
Sängbord björk stenskiva
Sängbord björk stenskiva
Sängbord björk stenskiva
Sängbord björk stenskiva
Sängbord björk stenskiva
Sängbord björk stenskiva

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SÄNGBORD, 1-par, 1900-talets första hälft, björk, beslag i smide, stenskivor, inredd med ett hyllplan vardera, höjd ca 75,5, 36x36 cm

Smärre slitage, vardera med spricka på sidan, repor, smärre avslag

719405

2019-12-29