Sängbord björk stenskiva
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÄNGBORD, 1-par, 1900-talets första hälft, björk, beslag i smide, stenskivor, inredd med ett hyllplan vardera, höjd ca 75,5, 36x36 cm
Smärre slitage, vardera med spricka på sidan, repor, smärre avslag
719405
2019-12-29