Foto och brefkortsalbum

Foto och brefkortsalbum
Foto och brefkortsalbum
Foto och brefkortsalbum
Foto och brefkortsalbum
Foto och brefkortsalbum
Foto och brefkortsalbum
Foto och brefkortsalbum
Foto och brefkortsalbum
Foto och brefkortsalbum
Foto och brefkortsalbum

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTO och BREFKORTSALBUM, 3+1, bl.a adliga familjer, läderinbundna med präglad dekor och förgyllda snitt

Ej kompletta, skador

719408

2019-12-30