Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORÉNS, bordslampa, 1960/70-tal, mässingspläterad aluminium, ställbar, höjd ca 50 cm
Slitage och repor
719410
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här