Borens bordslampa

Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORÉNS, bordslampa, 1960/70-tal, mässingspläterad aluminium, ställbar, höjd ca 50 cm

Slitage och repor

719410

2020-01-12