Champagnekylare 2 st 1900-tal

Champagnekylare 2 st 1900-tal
Champagnekylare 2 st 1900-tal
Champagnekylare 2 st 1900-tal
Champagnekylare 2 st 1900-tal
Champagnekylare 2 st 1900-tal
Champagnekylare 2 st 1900-tal
Champagnekylare 2 st 1900-tal
Champagnekylare 2 st 1900-tal
Champagnekylare 2 st 1900-tal
Champagnekylare 2 st 1900-tal
Champagnekylare 2 st 1900-tal
Champagnekylare 2 st 1900-tal

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, 2 st, 1900-tal, nysilver samt rostfritt stål, Gense i stål stämplad Grand Hotel Stockholm, höjd 19, diameter 16-18 cm

Slitage

719414

2020-01-12