Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, 2 st, 1900-tal, nysilver samt rostfritt stål, Gense i stål stämplad Grand Hotel Stockholm, höjd 19, diameter 16-18 cm
Slitage
719414
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här