Kluichnikov fasantupp

Kluichnikov  fasantupp
Kluichnikov  fasantupp
Kluichnikov  fasantupp
Kluichnikov  fasantupp
Kluichnikov  fasantupp
Kluichnikov  fasantupp

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Fasantupp, signerad V Kliuchnikov, olja på duk, ca 29x19 cm

719417

2019-12-30