Stolar 5 st

Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOLAR, 5 st, 1800-talets första hälft, björk, sits i tagel, sitthöjd ca 49 cm

En stol senare (1900-tal), renoverade och kompleterade, bruksslitage

719420

2019-12-30