Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
INGE SCHIÖLER (1908-1971): "Tallarna vid berget St, Jörgen 17 april 1958", pastell, signerad och daterad 1958, 41,5 x 32,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
719426
2020-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här