Inge Schiöler

Inge Schiöler
Inge Schiöler

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): "Tallarna vid berget St, Jörgen 17 april 1958", pastell, signerad och daterad 1958, 41,5 x 32,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

719426

2020-01-17