Mask Kamerun
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MASK, 1960-tal, Kamerun, träskuren och pigmenterad, längd ca 40 cm
Proveniens: Gåva till nuvarande ägaren på 1960-talet
Kuntoraportti
719432
Päivämäärä:
2019-12-30