Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL NILSSON (1889-1981): Porträtt av kvinna, signerad, litografi, numrerad 25/50, bildmått ca 35x21 cm
Ej examinerad ur ram
719447
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här