Bord barock

Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD med låda, barock, 1700-tal, betsad furu, höjd ca 78, 82x57 cm

Skiva med lagning

719450

2019-12-30