Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Nya visan", etsning, signerad, daterad 1903 i plåten, plåtstorlek ca 15,1 x 22,7 cm.
LITTERATUR: Asplund 171. Hjert & Hjert 199.
Gulnad, ej examinerad ur ram.
719459
2020-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här