Jonny Forsström

Jonny Forsström
Jonny Forsström

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 800 SEK

JONNY FORSSTRÖM (Född 1944): kompoosition, akvarell, signerad, 39,5 x 29,5 cm.

Ej examinerad ur ram, de övre härnen med små veck.

719464

2020-01-17