Jonny Forsström

Jonny Forsström
Jonny Forsström

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

JONNY FORSSTRÖM (Född 1944): komposition, färglitografi, signerad och numrerad 6/100, bladstorlek ca 19 x 25,5 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

719468

2020-01-17