Bengt Olson litografi

Bengt Olson litografi
Bengt Olson litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

BENGT OLSON (född 1930): Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 1892/2500, bildstorlek ca 38 x 50 cm.

Vågigt papper, ej examinerad ur ram.

719475

2020-01-17