Olle Hjortzberg blandteknik

Olle Hjortzberg blandteknik
Olle Hjortzberg blandteknik
Olle Hjortzberg blandteknik
Olle Hjortzberg blandteknik
Olle Hjortzberg blandteknik
Olle Hjortzberg blandteknik
Olle Hjortzberg blandteknik
Olle Hjortzberg blandteknik

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Skagen, signerad och daterad SKAGEN. OLLE HJORTZBERG JULI 1931., blandteknik på papper, 34,5x49,5 cm

Fuktfläckar

719487

2020-01-06