Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Skagen, signerad och daterad SKAGEN. OLLE HJORTZBERG JULI 1931., blandteknik på papper, 34,5x49,5 cm
Fuktfläckar
719487
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här