Bruno Liljefors, Fällande gäss i skymningsljus
Klubbat för:
74 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
BRUNO LILJEFORS (1860-1939): Fällande gäss i skymningsljus, signerad B.L., olja på duk fäst på pannå, 29 x 41 cm.
PROVENIENS:Bukowski Auktioner, Internationella höstauktion 1986, katalognr 146
719488
2020-03-08