Linnea Larsson Syrener

Linnea Larsson Syrener
Linnea Larsson Syrener
Linnea Larsson Syrener
Linnea Larsson Syrener
Linnea Larsson Syrener
Linnea Larsson Syrener

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LINNEA LARSSON (född 1964), Syrener i vas, signerad L. Larsson 2019, olja på duk, ca 50x61 cm

719496

2019-12-30