Linnea Larsson

Linnea Larsson
Linnea Larsson
Linnea Larsson
Linnea Larsson
Linnea Larsson
Linnea Larsson

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LINNEA LARSSON (född 1964), Syrener i vas, signerad och daterad L Larsson 2019, olja på duk, ca 50x50 cm

719501

2020-01-06