Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LINNEA LARSSON (född 1964), Spegling - segelbåtar, signerad L. Larsson, 2019, olja på duk, ca 46x55 cm
719504
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här