Linnea Larsson

Linnea Larsson
Linnea Larsson
Linnea Larsson
Linnea Larsson

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINNEA LARSSON (född 1964), Spegling - segelbåtar, signerad L. Larsson, 2019, olja på duk, ca 46x55 cm

719504

2020-01-07