Linnea Larsson

Linnea Larsson
Linnea Larsson
Linnea Larsson
Linnea Larsson
Linnea Larsson
Linnea Larsson

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LINNEA LARSSON (född 1964), Syrener i glasvas, signerad L. Larsson 2019, olja på duk, ca 50x50 cm

719506

2020-01-13