SOFFA

SOFFA
SOFFA
SOFFA
SOFFA
SOFFA
SOFFA
SOFFA
SOFFA
SOFFA
SOFFA

Såld för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SOFFA Okänd formgivare, troligen Danmark, omkr 1960/70-tal, stomme av furu, klädsel i brunt läder, längd ca 210 cm, höjd 75 cm, djup 87 cm

bruksslitage

719507

2020-01-18