Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SOFFA Okänd formgivare, troligen Danmark, omkr 1960/70-tal, stomme av furu, klädsel i brunt läder, längd ca 210 cm, höjd 75 cm, djup 87 cm
bruksslitage
719507
2020-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här